Газонокосарка електрична Кентавр ЕГК-1432д оснащена електродвигуном і призначена для скошування трави на лузі, присадибній ділянці, саду, сквері, парку тощо.
Дана модель компактна, має невеликий діаметр скошування та рекомендується для роботи на невеликих площах та територіях.
Газонокосарка ЕГК-1432д має сучасний дизайн, економічна, надійна в роботі, проста у користуванні та обслуговуванні.
За своєю конструкцією газонокосарка відноситься до простих класичних механізмів, основою якої служить електричний двигун, що забезпечує газонокосарці високу продуктивність роботи.
Важливою перевагою електричної газонокосарки в порівнянні з бензиновою є простота включення та обслуговування виробу, відсутність вихлопних газів та парів бензину.
Електрична газонокосарка набагато економічніша ніж бензиновий аналог.
Простота пристрою електричної газонокосарки є фактором надійності, що забезпечує її безвідмовну роботу у різних умовах.
Особливості моделі кентавр ЕГК-1432д:
-
Три рівні висоти скошування;
-
Можливість від'єднати рукоятку оператора;
-
Низький рівень шуму;
-
Висока екологічність;
-
Комбінований травозбірник;
-
Два режими скошування: «в травозбірник» та «мульчування».
Характеристики
| Напряжение, В | 220 |
| Частота тока, Гц | 50 |
| Мощность, Вт | 1400 |
| Максимальная скорость вращения, об/мин | 3450 |
| Ширина скашивания, мм | 320 |
| Высота скашивания, мм | 25/40/55 |
| Объем травосборника, л | 35 |
| Диаметр колес, мм | 125 |
| Привод на колеса | Нет |
| Габариты упаковки, мм | 560х380х305 |
| Вес нетто/брутто, кг |
8,0/9,0 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Максимальная ширина скашивания | 320 мм |
| Высота скашивания | 55 мм |
| Тип травосборника | Жесткий |
| Объем травосборника | 35 л |
| Тип привода колес | Нет |
| Количество колес | 4 шт |
| Мульчирование | Да |
| Скорость вращения ножей | 3450 об/мин |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 3450 об/мин |
- Цена: 2 749 ₴








